English Deutsch

Massage 123: Žádný nudný adresář

Zde naleznete informace o smyslných masážích a přehled různých poskytovatelů v této oblasti. Rozlišujeme mezi inzeráty a záznamy v adresáři. Každý poskytovatel kterej se specializuje na masáže, tantra, nebo sexuální poradenství/bodywork, může zveřejnit inzerát.

Záznamy v adresáři jsou poskytovány zdarma. Aby byl poskytovatel zařazen do adresáře, musí splnit určitá kritéria. Hlavními kritérii jsou důkazy o seriózním provozování služeb, včetně vlastnictví vlastní webové stránky, existence pracovního místa a pravidelné poskytování služeb. Všechny záznamy v adresáři procházejí redakční přípravou a jsou pravidelně kontrolovány, aby byla zajištěna přesnost informací.

Regionální omezení přímo zde neexistují, ale soustředíme se zejména na některé země, kde jsou nabídky masáží a tantrických služeb běžné a také legální. Naším cílem je poskytnout zájemcům možnost najít vhodnou masáž i během pracovních cest v zahraničí.

Adresář neskládá nárok na úplnost. Budeme však vděční, pokud nám sdělíte nabídky masáží, které znáte nebo jste zažili kdekoliv na světě. Dejte nám vědět také v případě, že máte špatné zkušenosti s nějakým poskytovatelem. V případě opakovaných negativních recenzí může být daný poskytovatel odstraněn.

Proč jsou erotické masáže dobré...

Existuje nespočet druhů masáží, ale všechny mají jedno společné - mají za cíl relaxovat. Ti, kteří už z radosti, například na dovolené, vyzkoušeli masáž, znají situaci: Většinou atraktivní žena masíruje a hladí tělo. Člověk si to užívá a tajně doufá, že možná na chvíli zasáhne intimní část nebo ji dokonce zmasíruje. Většinou však tato naděje zůstane nenaplněna a návštěvník místo toho opouští místo sice s uvolněným, ale nějak neuspokojeným pocitem.

Naštěstí existují i poskytovatelé masáží, kteří přidávají "něco navíc". Nemusí se vždy jednat o sexuální službu, a nabídka je široká. Začíná u maséra či masérky, kteří v běžném oblečení provádějí klasickou masáž, a nakonec zahrnují masáž i v intimní oblasti. Na druhém konci jsou jednoznačně sexuálně zaměřené masáže, kde dámy většinou pracují v sexy prádle nebo ve spodním prádle a nabízejí také služby v oblasti BDSM nebo tantrického spojení. V prostřední části spektra jsou například specializovaní poskytovatelé tantra masáží, kde je sexualita sice ve středu pozornosti, ale působí spíše duchovně než vizuálně.

Lidé, kteří opravdu potřebují profesionální masáž kvůli zdravotním problémům, většinou hledají poskytovatele bez ohledu na pohlaví nebo vzhled. Ale u Massage 123 je to jiné - Každý aspekt má klíčový význam pro vytvoření magického smyslného, spirituálního a erotického zážitku.

Užijte si příjemný čas při další masáži!

Don (Don123)
Cistá relaxace
Copyright © 2008-2024 Massage123