English Deutsch

Thajská masáž

"Thajská masáž" je spíše obecný termín pro nekolik variant masáží, které vznikly v Thajsku a mohou mít všechny zdraví prospešné i lécivé úcinky. Jejich aplikace je stará nekolik tisíc let a muže se omezit na nohy a chodidla, jen na hlavu a ramena, ale také na celé telo.

Thajští maséri se casto školí ve vyhlášené škole Wat Po v Bangkoku. Mužete to tedy brát jako známku kvality, pokud takový diplom visí na zdi. Obecne jsou masáže v této asijské zemi velmi cenené, takže masážní salón najdete témer na každém rohu, dokonce i v malých vesnicích. Místní obyvatelé si takovou proceduru pravidelne doprávají, pokud jim to cas dovolí, nekdy i dve, tri nebo více hodin.

Masáž s blahodárnými úcinky na zdraví

Pri thajské masáži se masírují nebo stlacují ruzné body. Zejména na chodidlech odrážejí vnitrní orgány a stimulace bodu má údajne lécivé úcinky. Zároven je telo behem procedury uvádeno do ruzných poloh, podobne jako pri józe. Tímto zpusobem dochází k uvolnení a relaxaci svalu.

Thajskou masáž lze provádet také s olejem, v takovém prípade prichází ke slovu více hladivých pohybu a ošetrení je více uklidnující a méne drsné.

Pri klasické masáži celého tela (bez oleje) jste na ošetrení obleceni nebo dostanete speciální volný odev. Jakmile se jedná o olejovou masáž, pak jste bud nazí, nebo máte na sobe jednorázové kalhotky.

O cem je štastný konec

Je duležité vedet, že thajská masáž nemá nic spolecného se sexem a meli byste se zdržet toho, abyste ho ocekávali nebo o nej žádali. Presto je možné, že bud na požádání, nebo i bez požádání bude na záver masírována intimní oblast. Odtud pochází termín "štastný konec".

Náhodně vybrané inzeráty pro Thajská masáž
Thajská masáž by mohl být nabízen v následujících regionech
Copyright © 2008-2024 Massage123