English Deutsch

Co byste měli vědět při návštěvě masáže…

Smyslné masáže jsou oblíbeným trendem zejména mezi lidmi, kteří hledají hlubokou relaxaci, ale nemají zájem o klasické erotické nabídky. Během masáže obvykle zaujímáte pasivní roli, klíčové je relaxovat a nechat se unášet.

A co takhle, když jdete poprvé na masáž? Přinášíme vám několik tipů a informací o průběhu návštěvy masáže:

Průběh

Na mnoha místech stačí si domluvit schůzku, ideálně tak dva až tři hodiny předem, ale někdy to může být i těsně před vaším příchodem. Mějte na paměti, netlačte na masérku! Po příchodu na místo vám obvykle nabídnou něco k pití a zeptají se na vaše přání. Někteří poskytovatelé mají přehledné a jednoduché balíčky služeb v ceníku, jinde si můžete vybrat individuální služby podle svých představ. Platba probíhá buď před masáží nebo po ní, a to v hotovosti. Vzhledem k tomu, že bankovní karty nejsou všude přijímány, je důležité mít u sebe dostatek peněz v hotovosti. Doporučujeme si předem sjednat celkovou cenu, délku služby a další drobnosti, abyste předešli nedorozuměním na místě.

Chovejte se s respektem a vstřícností k poskytovateli služeb. Respekt zahrnuje také dodržování hygienických norem, a je běžné absolvovat krátkou sprchu před masáží, což bývá většině nabízeno na místě.

Až budete připraveni na masáž, položte se na masážní stůl nebo postel, obvykle břichem dolů. Další průběh masáže pak závisí na vaší dohodě s masérem/masérkou.

Obvykle začínají masírovat záda a nohy olejem. Poté budete vyzváni, abyste se otočili, a masáž může pokračovat buď v horní části těla a nohou, nebo se může přesunout k něčemu intimnějšímu (masáž penisu / vagíny) v závislosti na předchozí dohodě.

Praktická informace

 • Když máte pochybnosti, co se týká doteků při masáži, platí pravidlo 'ne-dotýkat se'. I když se poskytovatelka nebo poskytovatel může jevit uvolněně, není vhodné předpokládat vzájemné doteky. Pokud jsou vzájemné doteky možné, buď již vyplynou z naší nabídky, nebo vám bude poskytnuta odpovídající signalizace.
 • V Evropě se obvykle nedávají spropitné, ale v USA je to běžné. Pokud však někdo poskytl mimořádně dobrou službu a přemýšlíte o dalším využití, malá pozornost neuškodí.
 • Autentická Tantra: Klíčové slovo "Tantra" může být pro některé poskytovatele důvodem zvýšit ceny. Ale s trochou hudby a svíček to není ono. Kvalitní nabídky tantry se neliší vysokou cenou, ale tím, že kladou důraz na spiritualitu: hodně duchovnosti, málo sexy. Provokativně oblečené a mladé ženy a muži často signalizuje méně autentickou tantru.
 • Zajímavosti z USA:
  • Většina států v USA zakazuje prostituci. Masérky a maséři jasně deklarují (alespoň veřejně), že se nevěnují sexuálním službám. Odměna je často označována jako "dar" za společně strávený čas spíše než za konkrétní službu. Celkově to může působit tradičně, ale vzhledem k právnímu kontextu to má svůj smysl.
  • Mnoho poskytovatelů nemá své vlastní prostory a nabízí pouze návštěvy v hotelu. Aby se ujistili, že zákazník má seriózní úmysly, někdy je před samotným kontaktem vyžadováno vyplnění formuláře s osobními údaji a dokonce může být požadováno poskytnutí reference. I když to pro Evropany může působit neobvykle, v USA je to běžná praxe.
  • Obvykle se platí před masáží. Peníze se vkládají do obálky na stůl a nepředávají se přímo rukou.
  • Při rezervacích prostřednictvím agentur je důležité si být vědom toho, že je účtována provize agentuře a poskytovatel musí být zaplacen samostatně - často to není předem tak jasně sděleno. Z tohoto důvodu je vhodné se raději zeptat nebo upřednostnit nezávislého a samostatného poskytovatele.
Cistá relaxace
Copyright © 2008-2024 Massage123