English Deutsch

Tantra masáž

V puvodním smyslu je treba tantru považovat za hnutí víry, esoterickou tradici vycházející z hinduismu a buddhismu. V prubehu staletí se chápání tantry menilo a prizpusobovalo. V soucasnosti je tantra spojována predevším s jógou, meditací a také sexualitou. Zejména v souvislosti se sexuálním využitím se hovorí také o "Neo Tantre" nebo jednoduše o "tantrických masážích", jak je v 70. letech 20. století vyvinul Andro Andreas Rothe.

Ruzné interpretace tantrických masáží

Tantrická masáž v dnešním slova smyslu je celý rituál a skládá se z doteku, vuní, zvuku i stimulace perím a látkami. Jde o kombinaci spirituality a sexuální energie, kterou je treba stimulovat. Za tímto úcelem se stimulují ruzné cakrové body v tele. Clovek by mel prožívat smysly, lépe prožívat telo. Existují ruzné, nekdy velmi odlišné zpusoby praktikování tantrických masáží. Neexistuje však žádný pevný recept, a tak jsou sezení individuální. V autentictejších formách se klade duraz na klasické duchovní rituály, které zahrnují napríklad uvítací obrad a dechová cvicení. Ani orgasmus není nutne cílem, mnohem více jde o nastartování toku energie.

Méne autentické formy se omezují spíše na bežné masáže s hladivými pohyby, doprovázené orientálními vunemi a hudbou. Protože tantra muže být velmi intimní, mnozí maséri ocekávají, že príjemce bude pasivní, takže vzájemných dotyku je málo nebo žádné. Doporucuje se jen nechat se unášet a rídit se pokyny.

Cervená tantra

Príležitostne se nabízí také "cervená tantra", která zahrnuje prípadné záverecné "spojení", což je jiný výraz pro pohlavní styk. Pri procházení nabídek si rychle všimnete, který poskytovatel Tantrou skutecne žije, a proto mužete ocekávat i velmi autentické masáže. Jakmile je v popredí erotika, napríklad prostrednictvím explicitních obrázku nebo dokonce intimních doplnkových služeb, jako je líbání nebo munderoticismus, dá se ocekávat, že skutecná Tantra je spíše v pozadí.

Tantra masáž by mohl být nabízen v následujících regionech
Copyright © 2008-2024 Massage123