English Deutsch

Erotická masáž

Existují samozrejme ruzné druhy masáží. Mnohé z nich mají terapeutický nebo zdraví podporující úcinek. Ruzní maséri a masérky však nabízejí i sezení s erotickým podtextem. Jejich forma a struktura je však velmi individuální.

Správná masáž se štastným koncem

Klasická je masáž, která se provádí jako normální v hlavní cásti, napríklad v podobe thajské masáže. Teprve ke konci prichází okamžik, kdy je muži poskytnuta relaxace rukou. Erotický faktor je zde obvykle spíše nízký, ale "happy end" muže být presto nádherným zážitkem a sezení skvele završuje. Težko muže být telo uvolnenejší.

Více erotiky: smyslná masáž

Hlazení, doteky nebo jen jemné masírování - možností je mnoho a jsou rozmanité, ale duraz je jednoznacne kladen na probuzení smyslných pocitu. Masérka nebo masér jsou obvykle zcela nebo cástecne nazí nebo mají na sobe erotické oblecení. Pri masáži je zahrnuta i intimní oblast, napríklad krátkým dotykem nejen penisu nebo varlat, ale také hýždí nebo dokonce konecníku. Tím se buduje postupne narustající pocit rozkoše, který se na konci intimní masáže uvolní v podobe vyvrcholení. Tento typ masáže se nekdy oznacuje také jako "senzitivní masáž" nebo jednoduše "erotická masáž" ci "erotická masáž".

Erotická masáž pro ženy

Erotickou masáž si mohou doprát i ženy a v dnešní dobe není v žádném prípade urcena jen mužum. Tato forma sexuální relaxace, která nemusí nutne zahrnovat sex, je stále populárnejší. Behem erotické masáže jste obvykle v pasivní roli a jednoduše si užíváte doteky.

To, zda masáž provádí žena nebo muž, je ciste otázkou preferencí a vy byste se nemeli ostýchat vyjádrit své preference. Protože však stimulace vagíny obvykle vyžaduje o neco vetší citlivost než penis, je výhodou, pokud to masérka nebo masér nedelá poprvé.

Erotická masáž by mohl být nabízen v následujících regionech
Copyright © 2008-2024 Massage123