English Deutsch

Lomi Lomi

Masáž Lomi Lomi je tradicní havajská masáž, která je velmi rytmická a plynulá. Je to mnohem víc než jen wellness masáž. Lze ji považovat za lécebnou proceduru, protože tvrdí, že masíruje nejen telo, ale i duši. Používá se hodne oleje, který puvodne pochází z orechu kukui ze stromu svetlého orechu. Masáž má mít nejen relaxacní úcinek, ale také uvolnit blokády na psychické a fyzické úrovni.

Postup

V první cásti procedury se obvykle masírují, protahují a natahují záda. Tím se uvolnují psychické blokády. Další cást se týká prední cásti, která se opet protahuje a natahuje, címž se vyrovnávají energie. Používá se také k obnovení síly. Mezi tím nebo na záver se masírují ruce, nohy a chodidla. Obcas se také uvolnují klouby rukou a nohou.

Masérka pri masáži Lomi používá ruce, lokty a predloktí, které se používají k hnetení, tlacení a trení. Mimochodem, slovo Lomi presne tyto cinnosti popisuje.

Prínos pro zdraví

Masáž Lomi Lomi používali pred mnoha sty lety ostrovní obyvatelé v jižním Pacifiku k lécení nemocí i k vnitrní ociste tela. Byla považována za posvátný rituál. Také v dnešní aplikaci pomáhá proti

  • bolestem zad
  • stresu
  • bolestem hlavy
  • celkovému napetí v tele
  • deprese

Dalšími pozitivními aspekty jsou lepší prokrvení tela a posílení imunitního systému, jak ukázala americká studie. Po sezení, které obvykle trvá 1 až 2 hodiny, se doporucuje vypít velké množství vody.

Náhodně vybrané inzeráty pro Lomi Lomi
Lomi Lomi by mohl být nabízen v následujících regionech
Copyright © 2008-2024 Massage123