English Deutsch

Olejová masáž

Olejová masáž je hluboká relaxacní technika, pri které se masíruje celé telo. Mnoho lidí ocenuje tento typ masáže jako skvelý prostredek relaxace a uvolnení stresu. Masáž se provádí bud panenským olejem, nebo speciálními aromatickými oleji, které prinášejí lécivé úcinky. Aromatická olejová masáž je dokonalou kombinací jemného doteku a nádherné vune. Používají se ruzné oleje, z nichž každý je prizpusoben konkrétním náladám a potrebám.

Napríklad vune levandulového oleje je známá svými uklidnujícími úcinky a casto se používá pri potížích spojených se stresem, jako je neklid, nespavost nebo bolesti hlavy. Dalším olejem, který se casto používá pri smyslné olejové masáži, je olej z citronové trávy. Ríká se, že má vlastnosti zlepšující náladu, a casto se používá proti únave a vycerpání.

Samotná masáž se skládá z jemných, protahovacích a krouživých pohybu rukou a prstu, které umožnují telu relaxovat. Techniky lze prizpusobit individuálním potrebám. Napríklad jemná masáž muže zpusobit uvolnení svalu a regeneraci tela. Energetická masáž naopak dokáže vyrovnat energetický systém tela a muže tak pomoci obnovit pohodu.

Smyslné doteky uvolnují celostne

Pokud si chcete užít smyslnou olejovou masáž, meli byste být v klidném a príjemném prostredí, abyste se mohli zcela uvolnit. Behem olejové masáže jste obvykle nazí, intimní oblast je zakryta pouze látkou. Masáž by mela provádet zkušená masérka, protože znalost ruzných oleju a jejich úcinku je výhodná.

Smyslná olejová masáž je jedinecným zpusobem, jak uvolnit telo i mysl a vstoupit do stavu hlubokého klidu. Použití speciálních aromatických oleju muže také prispet ke zlepšení nálady a povzbuzení smyslu. Se správným prístupem si mužete doprát nezapomenutelný zážitek z masáže a nastavit se na dokonalou relaxaci a také udelat neco dobrého pro svou plet.

Olejové masáže mohou obsahovat i intimní prvky, napríklad jemnou masáž nebo - pokud je masérka také nahá - prvky body-to-body.

Náhodně vybrané inzeráty pro Olejová masáž
Olejová masáž by mohl být nabízen v následujících regionech
Copyright © 2008-2024 Massage123