English Deutsch

Spodní prádlo

Spodní prádlo je termín, který se používá pro oznacení spodního prádla, oblecení na spaní nebo dokonce lehkých županu pro ženy. Je ponekud provokativní, což se projevuje použitými materiály, jako je satén, krajka nebo samet, a také pruhlednými prvky.

Zatímco cisté sexy prádlo jednoznacne slouží k sexuální stimulaci, spodní prádlo lze oznacit za jemnejší formu dosažení tohoto cíle. Spodní prádlo je také docela vhodné pro každodenní nošení a lze jej kombinovat s bežným oblecením pro "sexy vzhled". Co se týce barev, spodní prádlo lze rovnež nalézt v nejruznejších odstínech. Casto také v pastelových barvách, zatímco klasické sexy prádlo je obvykle k dispozici pouze v bílé, cerné nebo cervené barve.

Svádení masáží spodního prádla

Pokud má masérka pri masáži na sobe spodní prádlo, stimuluje také vizuální smysly. Odev lze také šikovne využít pri samotné masáži, napríklad v prvcích body-to-body nebo jemným klouzáním po pokožce. At už se jedná o pruhledný top se sexy kalhotkami, treba i doplnený nylonovými puncochami, nebo jednoduše o "babydoll", možnostem hýckání zraku se meze nekladou. Doporucujeme, abyste svá prání sdelili ješte pred masáží, a meli byste mít také na pameti, že ne každá masérka má ve svém šatníku všechny varianty. Pokud máte pochybnosti, mužete se také dohodnout, že si neco ve správné velikosti prinesete sami.

Je treba také poznamenat, že ne všechny masérky nabízejí masáž ve spodním prádle. Zejména pokud jde o autentické tantrické zážitky, je jediným vhodným oblecením tzv. lungi nebo kimono.

Náhodně vybrané inzeráty pro Spodní prádlo
Spodní prádlo by mohl být nabízen v následujících regionech
Copyright © 2008-2024 Massage123