English Deutsch

Anální masáž/Prostata

Tato masáž je urcena mužum - vždyt prostatu mají jen muži. Obvykle je nabízena jako doplnek, nekdy se o ni ani nežádá. Pri anální masáži se nejprve zevne masíruje konecník, poté masér nebo masérka pronikne prstem a masíruje prostatu. Za tímto úcelem se prst trochu ohne. Nekdy se používá speciálne tvarovaný vibrátor nebo dildo. Anální oblast se obvykle predem naolejuje. Jedním z cílu stimulace prostaty je v mnoha prípadech silnejší a hlubší orgasmus a pro mnoho mužu je to proste príjemný pocit. Nekterí dokonce mohou dosáhnout orgasmu pouze díky této stimulaci.

Recká masáž

Anální masáž se nekdy nazývá také recká masáž. Krome dotýkání análního otvoru muže zahrnovat také hnetení a masírování hýždí a hýždových svalu.

Hygiena a zdraví

Doporucuje se a považuje se za projev úcty, aby si masírovaný pred masáží nejprve došel na toaletu vyprázdnit streva. Totéž platí i pro následnou sprchu, pri níž se ritní otvor dukladne omyje mýdlem. Ješte dukladnejší omývání klystýrem by však bylo nadmerné. Z hygienických duvodu by mel masér nebo masérka pri této procedure vždy nosit jednorázové plastové rukavice nebo alespon kroužek na prsty.

Zdravotní prínos masáže prostaty je sporný a nedoporucuje se ji používat príliš casto. Zejména by se ošetrení nikdy nemelo provádet, pokud má príjemce chronický zánet prostaty. V takovém prípade se muže infekce více rozšírit do celého tela. Dráždení prostaty provádejí lékari z diagnostických duvodu.

Náhodně vybrané inzeráty pro Anální masáž/Prostata
Copyright © 2008-2024 Massage123